Ogłoszenie dodane : Styczeń 3, 2023 w kategorii :
Usługi » Busy,transport,przewozy » nartyjaworzyna-krynicka z Variusturem Elbląg 21 - 28 01.2023

Proszę o kontakt

nartyjaworzyna-krynicka z Variusturem Elbląg 21 - 28 01.2023

Zimowisko wiek 13-18 lat oraz dorośli. Młodsze dzieci pod opieką rodziców – pobyt rodzinny.
Termin 21-28.01.2023. Młodzież, osoby dorosłe w cenie 1 990 zł / osoba.


Uwaga Bon Turystyczny na dziecko do wykorzystania Variustur

1. DZIEŃ
Elbląg, wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 06:00. Plac Jagiellończyka przy Światowidzie. Przyjazd do Muszyny – Złockie / k. Krynicy na zakwaterowanie w komfortowym ośrodku, obiad w porze kolacji, nocleg.
2-7. DZIEŃ
Dowóz do wyciągu. Szusowanie na stokach Jaworzyny Krynickiej – jazda na nartach, snowboardzie.
8. DZIEŃ
Powrót do miejsca zbiórki w godzinach rannych.

Jaworzyna Krynicka to stacja narciarska zlokalizowana w południowej wschodniej części Małopolski w Beskidzie Sądeckim tuż przy Krynicy Zdrój. 7 tras zjazdowych o łącznej długości ponad 8,3 km, z tego cztery posiadają homologacje FIS oraz 2 wyciągi szkoleniowe dla najmłodszych. Bezpieczne, szerokie trasy, w miarę potrzeby dośnieżane i oświetlone. Do dyspozycji narciarzy w sezonie zimowym oprócz 6-os kolei gondolowej i dwóch 4-os kolei krzesełkowych, jest także osiem wyciągów orczykowych. Trasy narciarskie mają zróżnicowany stopień trudności. Przy parkingu dolnej stacji specjalistyczne sklepy SKI, wypożyczalnie sprzętu, naprawy, ostrzenia, przechowalnie, toalety, gastronomia.

ŚWIADCZENIA: transport autokarem lub busem , zakwaterowanie w ośrodku w 2-3-4-os. komfortowych pokojach, wyżywienie wg oferty (6 x śniadania w formie bufetu oraz 6 x obiad w formie bufetu tzn. I i II danie, napoje oraz paleta serów i wędlin, nabiał, pieczywo oraz innych przekąsek bez limitu), kadra pedagogiczna, ubezpieczenie (5 000 NNW + SKI), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

W cenie pobytu można korzystać z krytego basenu o wymiarach 10 m x 18 m; głębokość od 1,5 m do 2,10 m, sauny, sprzętu do Nordic Walking, narciarni.

DODATKOWO PŁATNE: na miejscu możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego wraz z butami.
Dla chętnych doskonalących umiejętności, początkujących możliwość korzystania z nauki przez instruktorów, opłata za karnet na wyciągi.

Karnet narciarski – cennik na: www.jaworzynakrynicka.pl
Karnet narciarki na 6 dni: bilety ulgowe (do lat 15 na podstawie legitymacji szkolnej, powyżej 65 roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek) – 499 zł, normalne – 595 zł.
Grupy zorganizowane przy zakupie jednorazowym powyżej 20 biletów otrzymują 5% rabatu od cen obowiązujących w cenniku.

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem położony jest w Beskidzie Sądeckim, w spokojnej części uzdrowiska Muszyna-Złockie. Oferuje on duże centrum odnowy biologicznej. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Do dyspozycji Gości są pokoje z widokiem na pobliskie zalesione wzgórza. W każdym z nich znajduje się łazienka i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, radio, suszarka do włosów. Centrum odnowy biologicznej zapewnia szeroki wybór zabiegów, w tym fizjoterapię, hydroterapię i masaże terapeutyczne – odpłatnie.


Id ogłoszenia : 25737 Liczba odsłon: 23, dzisiaj0